serwis-skuterow.pl

Pod tym adresem internetowym (serwis-skuterow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, fryzjer Kraków. Takie domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy na pewno właściwą domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak powstają tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy fotografie z największych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi przygotowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich uwag. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać inny adres swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to szybko zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!