serwis-skuterow.pl

Pod tym adresem internetowym (serwis-skuterow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Tego typu adresy wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę nazwy dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne właściwą domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak powstają treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy rzeczy, które zaintrygują potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach fotografie?

Stosujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać nam swoje ilustracje, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi przygotowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich uwag. Za darmo zmienimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać własny swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to szybko wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!