serwis-skuterow.pl

Pod tym adresem internetowym (serwis-skuterow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy kwestie, które zaciekawią przyszłych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić naszej firmie swoje zdjęcia, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich poprawek. Gratis skorygujemy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może posiadać inny adres swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!